Maszycielka

Idea

Moją największą inspiracją są dzieci oraz ich sposób patrzenia na świat i jego poznawania. Gdy tworzę, szukam w samej sobie pierwiastka dziecięcego i próbuję urzeczywistnić to, za czym moje dorosłe „ja” tęskni. W ten sposób powstają ręcznie robione zabawki, przytulanki oraz akcesoria dla dzieci.

Wszystko kolorowe, by cieszyć oczy i mięciutkie ku radości dziecięcych rączek.

Produkty

Znajdziecie tutaj szydełkowe przytulanki i lalki-szmacianki, które można z powodzeniem zmieścić do plecaka; szydełkowe niby-jedzenie, które pozwoli dzieciom na twórczą zabawę w kucharza; mięciutkie poduszki, które pomogą zasnąć z uśmiechem na ustach i wiele wiele innych przedmiotów do twórczej zabawy, spokojnego snu czy organizowania przestrzeni w dziecięcym pokoju.

Każdy produkt jest wykonany ręcznie przeze mnie od początku do końca. Dzięki temu macie pewność, że został on wykonany z największą starannością i zaangażowaniem.

Za pomocą moich rąk zrealizować można również własne pomysły, zarówno dla tych małych jak i dużych odbiorców. Wystarczy skontaktować się ze mną przez formularz kontaktowy lub napisać e-mail.

Prywatnie

Prywatnie mam na imię Emilia. Jestem wrocławianką, optymistką i marzycielką z maszyną i szydełkiem pod ręką.

Wszystko  zaczęło się od tęsknoty do zaczarowanym dziecięcego świata. Stukot maszyny pamiętam jeszcze  z dzieciństwa. Lubiłam obserwować moją mamę, gdy szyła. Po wielu latach, gdy mieszkałam już „na swoim” pomyślałam „A może zacząć szyć?” Zawsze lubiłam wszelkie prace manualne. Szycie, dzierganie na szydełku czy drutach sprawia mi ogromną przyjemność.